Kontakta oss på BTB

 

Stockholm

Katarinavägen 15, 4tr
116 45 Stockholm

Telefon:     010-161 10 00
E-post:          info@btb.se

Göteborg

Östra Hamngatan 26
411 09 Göteborg

Telefon:       010-161 10 00
E-post:         info@btb.se

Malmö

Neptunigatan 42
211 18 Malmö
 
Telefon:       010-161 10 00
E-post:         info@btb.se

Uppsala

kontakt-uppsala
Vaksalagatan 12
753 20 Uppsala

Telefon:    010-161 10 00
E-post:         info@btb.se
 

Jönköping

kontakt-jonkoping2
Östra Storgatan 33
553 21 Jönköping

Telefon:       010-161 10 00
E-post:         info@btb.se

Örebro

kontakt-orebro
Drottninggatan 18B
702 10 Örebro

Telefon:       010-161 10 00
E-post:         info@btb.se

Lund

kontakt-lund
Vävaregatan 21, 4tr
222 36 Lund

Telefon:       010-161 10 00
E-post:         info@btb.se

 


Region Öst

Robert Abrahamsson
Regionchef i Stockholm
070-757 30 70
robert.abrahamsson@btb.se

Region Väst

Martin Reinholdsson
Regionchef i Göteborg
073-410 34 34
martin.reinholdsson@btb.se

Region Syd

Madeleine Hansson
Regionchef i Malmö
070-425 60 06
madeleine.hansson@btb.se

Region Mitt

Peter Karlsson
Gruppchef i Örebro
070-679 12 34
peter.karlsson@btb.se

Andreas Segelström
Gruppchef i Örebro
073-028 52 34
andreas.segelstrom@btb.se



VD

Erik Löb
073-980 03 80 
erik.lob@btb.se



HR

Linda Wadeborn
HR Ansvarig
010-161 10 00
linda.wadeborn@btb.se


Ekonomi

Maria Swedenrose
Ekonomiansvarig
010-161 10 00
maria.swedenrose@btb.se


 

Kontakta oss via formuläret

    Välj stad*

    Namn*

    E-post*

    Telefon

    Ämne

    Meddelande


     

    Eller maila direkt

    Du kan nå alla medarbetare via mail genom att använda fornamn.efternamn@btb.se